Przy zamówieniach powyżej 1799 zł otrzymasz 5% zniżki za pomocą kodu EXTRA5. DARMOWA DOSTAWA na cały asortyment!

Ponad 6000 produktów prosto od producenta

Masz 50 dni na zwrot towaru

Darmowa dostawa na cały asortyment!

MEBLOHAUS to wyspecjalizowana internetowa sprzedaż mebli w całej Polsce.

Stawiamy na jakość. Oferujemy Państwu sprawdzone meble do salonu czy meble do sypialni, które z pewnością spełnią Państwa oczekiwania. Współpracujemy z czołowymi producentami z województwa wielkopolskiego oraz łódzkiego, których specjalnością są ławostoły, meble młodzieżowe czy nowoczesne meble pokojowe. Dzięki temu dostarczamy Państwu meble prosto od producenta.

Polska niska cena. Oferujemy tanie sofy, tanie szafy czy tanie meble łazienkowe, co jest możliwe dzięki temu, że mamy niskie marże i nie naliczamy ukrytych opłat. Płacą Państwo możliwie niską cenę za meble, które prezentujemy na naszej stronie. W naszej wycenie uwzględniamy obsługę po sprzedaży, w razie wystąpienia nieprzewidzianych sytuacji. Meble są nowe i objęte gwarancją.

Zatrudniamy specjalistów. Aby sprostać wymaganiom na europejskim poziomie, obsługą sklepu zajmują się osoby doświadczone, które znają branżę i potrafią pomóc wybrać odpowiednie elementy wyposażenia łazienki czy meble tapicerowane. Producent mebli kontaktuje się z nami i to my Państwa reprezentujemy, dbamy o Państwa interesy, jesteśmy dla Państwa.

Własne środki transportu. Meble dostarczamy własnym transportem, bez względu na region i bez względu na odległość od naszej firmy. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, staramy się dostarczyć możliwie szybko. Zależy nam na Państwa zadowoleniu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Sklep meblowy MEBLOHAUS - europejska jakość + polska niska cena.